M. Kuzminskas tritaškiais prisidėjo prie pergalės Italijoje

Italijos "AX Armani" (21-7) klubo garbę atstovaujantis lietuvis sužaidė sėkmingas rungtynes ir padėjo komandai iškovoti sunkią pergalę. Mindaugas Kuzminskas su atstovaujama ekipa nugalėjo Avelino "Sidigas" (15-13) rezultatu 85:79 (22:14, 18:29, 27:12, 18:24).

Pirmame kėlinyje pavyko mūsiškio komandai išsiveržti į priekį. Visgi antrame jau geriau žaidė varžovai, kurie sugebėjo persverti rezultatą. Antroji rungtynių dalis prasidėjo sėkmingiau "AX Armani" ekipai ir jie sugebėjo kėlinį laimėti net 15 taškų skirtumu. Lemiamame ketvirtyje prireikė daug pastangų, kad atsilaikyti prieš varžovų puolimą.

M. Kuzminskas per 17 minučių pelnė 12 taškų (1/3 dvitaškiai, 3/3 tritaškiai, 1/2 baudos metimų), jis taip pat 4 kartus pažeidė taisykles, išprovokavo 3 pražangas ir pasirodymą baigė su 8 naudingumo balais.