„Bulls“ planuoja iškeisti komandos išgelbėtoją

Čikagos „Bulls“ sezoną pradėjo itin sunkiai. Per pirmas 24 rungtynes vėjuotojo miesto atstovai iškovojo tik tris pergales ir patyrė 21 pralaimėjimą. Tiesa, buvo galima teigti, kad komanda žaidžia be Zacho LaVine‘o ir Nikola Mirotičiaus, kurie nepadėjo komandai dėl traumų.

Būtent pastarojo sugrįžimas ir apvertė visas „Bulls“ kortas. Prie komandos prisijungus N. Mirotičius „Bulls“ laimėjo 7 rungtynes iš eilės ir pakilo iš Rytų konferencijos dugno, o su ispanu iš viso laimėjo 11 rungtynių ir patyrė 6 pralaimėjimus.

Per šias 17 rungtynių sunkiojo krašto puolėjas renka po 17,4 taško, atkovoja po 7 kamuolius, o iš toli atakuoja net 46,5 proc. tikslumu. Tiesa, jis „Bulls“ komandoje gali ir neužsibūti.

Dar prieš prasidedant sezonui N. Mirotičius susikivirčijo su komandos draugu Bobby Portisu, kuris nieko nelaukęs jam trenkė į veidą ir sulaužė du veido kaulus. N. Mirotičiui prireikė operacijos po šio incidento.

Krepšininkas iškart paprašė būti iškeistas, nors teigė, kad B. Portisui atleido.
Tiesa, jis negali būti iškeistas iki sausio 15 dienos be jo paties leidimo. Pratęsę sutartį su N. Mirotičium, „Bulls“ suteikė jam šansą vetuoti bet kokius su juo susijusius mainus. Tačiau po šio termino puolėjas gali būti išsiųstas bet kur.

Juo itin pradėjo domėtis Jutos „Jazz“ komanda. Solt Leik Sičio komandos strategas Quinas Snyderis išsiskiria dideliu noru nuolat stiprinti savo ekipos puolimą.

Nors N. Mirotičius buvo teigęs, kad nori persikelti į aktrintamųjų komandą, „Bulls“ nesiruošia bandyti jo sulaikyti. Spėjama, kad Čikagos ekipa išsiųs N. Mirotičių į kitą ekipą, kai į aikštę sugrįš Z. LaVine'as. Jam daktarai jau leido žaisti pilna jėga, tačiau gynėjas pirmiau susitiks su komadnos vadovais ir kartu nustatyts sugrįžimo datą.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts