M. Kuzminskui pažįstama situacija: J. Okaforo tėtis prašo išlaisvinti jo sūnų

Mindaugas Kuzminskas užsisėdėjo ant Niujorko „Knicks“ ekipos suolelio, o komandos ir krepšininko fanai pradėjo vis dažniau ir dažniau su grotažyme rašyti #FreeKuz. Taip buvo išreikštas noras matyti lietuvį aikštėje arba kitoje ekipoje.

Tuo tarpu panašioje situacijoje atsidūrė ir Filadelfijos „76ers“ ekipos vidurio puolėjas Jahlilas Okaforas. Tiesa, jo situacija atrodo kur kas keistesnė.

Puolėjas 2015 metų NBA naujokų biržoje buvo pasirinktas trečiuoju šaukimu, o jo pirmieji metai lygoje buvo daug žadantys.

Aukštaūgis dėl įvairių traumų sužaidė tik 53 rungtynes, tačiau per jas rinko po 17,5 taško ir atkovojo po 7 atšokusius kamuolius. Antraisiais karjeros metais J. Okaforo minutės nuo 30 sumažėjo iki 23, o tuo pačiu sumažėjo ir statistika.

Per 50 rungtynių centras pelnė po 11,8 taško ir atkovojo po 4,8 atšokusio kamuolio. Nors ir tai yra itin gera statistika, o faktas, kad tai galėtų būti keičiantis Joelį Embiidą centras, yra gąsdinantis. Tai galėtų būti viena dominuojanti jėga keičianti kitą.

Tačiau „76ers“ sumąstė, kad taip nebus ir aukštaūgį marina ant atsarginio žaidėjo suolelio. Dar praėjusiais metais vidurio puolėjas buvo arti persikėlimo į Čikagos „Bulls“. Prieš mainų termino pabaigą atrodė, kad J. Okaforas kelsis į vėjuotą miestą ir jau net buvo su visais lagaminais išvykęs į Čikagą. Tačiau mainai neįvyko ir jis buvo priverstas grįžti į „76ers“.

Nepavykus rasti naujų namų J. Okaforui, jam nėra randama ir minučių aikštėje. Krepšininkais šį sezoną aikštėje pasirodė vos du kartus ir žaidė vos po 12,5 minutės. Jis pelnė po 5 taškus ir atkovojo po 4,5 atšokusio kamuolio. Kol kas nėra aiškinama, kodėl J. Okaforas yra marinamas ant suolelio.

Tuo tarpu jo tėtis, rungtynių metu prieš Oklendo „Warriors“ buvo nufotografuotas su marškinėliais ant kurių nugaros buvo parašyta „Free Jah“.

DO9_RBdVAAEZRBX-1

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts