M. Teodosičiaus metimas – krepšinio išradingumo šedevras

Milošas - krepšinio genijus

Kad Milošas Teodosičius yra išskirtinio talento krepšininkas, neabejoja niekas. Su Serbijos jaunučių, jaunių, ir jaunimo rinktinėmis Milošas yra tapęs Europos čempionu, o atstovaudamas gimtosios šalies vyrų nacionalinę ekipa yra tapęs Europos ir pasaulio vicečempionu.

Negalima pamiršti ir fakto, kad serbų įžaidėjo vedama Maskvos CSKA komanda 2016 metais tapo Eurolygos čempione. O dar visa gausybė individualių apdovanojimų!..

Šiame sezone 33 metų veteranas atstovauja galingai rungtyniaujančiai Bolonijos „Virtus“ ekipai, laikomai vienai Europos taurės favoričių.

Nors jo žaidimo kreivė jau leidžiasi žemyn, savo neeilinį kūrėjo talentą M. Teodosičius dar sykį pademonstravo triuškinančiai laimėtame (89:62 „Virtus“ naudai) Italjos lygos mače prieš Emilijos Redžo „Grissin Bon“.

Įsiveržęs į baudos aikštelę ir patekęs į kablią padėtį, krepšinio virtuozas persimetė kamuolį iš kairės rankos į dešinę per varžovų komandos gynėjo, dešimtmečiu už serbą jaunesnio Leonardo Cardi nugarą ir pelnė įspūdingą dvitaškį.

Ši rezultatyvi ataka turėtų tapti vienu gražiausių ne tik Italijos lygos, bet ir viso Europos klubinio krepšinio sezono metimų

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts