D. Sabonis buvo komandos lyderis, tačiau nuo pralaimėjimo „Celtics“ neišgelbėjo (VIDEO)

NBA rungtyniaujantis lietuvis ir toliau rodo, kad yra pagrindinė komandos dalis ir vertas būti vadinamu lyderiu. Domantas Sabonis su atstovaujama Indianos "Pacers" ekipa svečiuose turėjo pripažinti Bostono "Celtics" triuškinamą pergalę rezultatu 135:108 (29:23, 39:30, 37:27 30:28).

Jau nuo pirmo kėlinio svečiai įgijo pranašumą, kuri vėliau tik didino kiekvieną kėlinį nepalikdami vilčių Indianos krepšininkas sušvelninti rezultatą. Rungtynės baigėsi visus kėlinius laimėjus namų komandai.

D. Sabonis pademonstravo gerą krepšinį ir pelnė 20 taškų (6/9 dvitaškiai, 8/8 baudos metimai) per 28 minutes. Jis taip pat atkovojo 7 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus, tačiau suklydo kartą ir 3 kart prasižengė.

Mūsiškiui geriausiai talkino Victoras Oladipo su 17 taškų.

Nugalėtojų gretose Marcusas Morrisas ir Jaylenas Brownas pelnė po 22 taškus.