J. Mačiulis buvo lyderis ir atnešė pergalę Atėnų AEK

Graikijoje rungtyniaujantis lietuvis surengė dar vieną solidų pasirodymą, kurio dėka jo komandai pavyko iškovoti pergalę. Jonas Mačiulis su Atėnų AEK (13-5) klubu svečiuose nugalėjo B.C. Holargos (8-10) rezultatu 81-70 (24:18, 17:23, 22:17, 18:12).

Jau nuo pirmo kėlinio mūsiškio komanda išsiveržė į priekį, tačiau antrame kėlinyje teko pripažinti, kad priešininkai žaidžiantys namie lengvai nepasiduos. Visgi antroje rungtynių dalyje pavyko susitvarkyti su jais ir iškovoti svarbią pergalę, kuri leidžia rikiuotis antroje lentelės vietoje.

J. Mačiulis per 21 minutę pelnė 16 taškų (4/8 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, tačiau prasižengė 3 kartus.

Jam talkino J. Theodore su 13 taškų, 11 pridėjo D. Sakota.

Pralaimėtojų gretose V. Jankovičius surinko 17 taškų, T. Fitzpatrickas 15.