LKL rungtynės: „Vytautas“ – „Dzūkija“ (apžvalga)

Lkl.lt informacija

Ir „Vytautas“, ir „Dzūkija“ sezoną pradėjo nesėkmėmis.

„Jeigu taip žaisime visada, žiūrovai pradės iš viso neiti į rungtynes, – itin prastą pirmąją mačo dalį komentavo Virginijus Šeškus. – Negalima taip žaisti pirmą rungtynių pusę. Baisu. Aš būčiau atsistojęs ir išėjęs.“

Mače su „Šiauliais“ aikštelės šeimininkų deficitas buvo pasiekęs net 21 tašką.

„Vytauto“ komanda tragiškai mėtė tolimus metimus – pataikė vos 4 tritaškius iš 29 bandymų.

Būtent „Vytautas“ ir „Dzūkija“ šiuo metu visoje lygoje vidutiniškai pelno po mažiausiai taškų. Alytiškiai krepšį iš dviejų taškų zonos atakuoja prasčiausiu procentu visame čempionate. O savo ruožtu „Vytautas“ blogiausiai visoje lygoje meta iš tritaškius.

„Dzūkiją“ gali guosti nebent tai, kad sezoną pradėjo rungtynėmis su praėjusio sezono finalo dalyviais „Žalgiriu“ ir „Lietkabeliu“, tad statistika neatspindi tikrojo komandos pajėgumo.

„Laikėmės gynybos plano, tačiau puolime šį vakarą strigome. Atkovojome nemažai kamuolių, bet tai mums jokios naudos nedavė dėl didelio klaidų skaičiaus“, – trumpai komandos nesėkmės priežastis po mačo su panevėžiečiais akcentavo „Dzūkijos“ vyriausiasis treneris Nikola Vasilevas.

Akivaizdu, jog kol kas pergalių neiškovojusios komandos sieks tai padaryti jau kitose rungtynėse.

Rungtynės įvyks trečiadienį, 19:00 val. Jas tiesiogiai galėsite stebėti per DELFI ir LKL.LT.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts