P. Motiejūnas: Kauno „Žalgiris“ tampa Baltijos komanda

Tikriausiai retas įsivaizduoja Kauno „Žalgirio“ sėkmę ne tik be Pauliaus Motiejūno, kuris jau ilgą laiką dirba klubo vadovo pareigose ir tą darbą atlieka tikrai puikiai.

Klubo vadovas šį pirmadienį apsilankė "Žinių radijo" vienos iš laidų rubrikoje "Kompleksiniai pietūs" ir susitiko su vedėju Edmundu Jakilaičiu. Per draugišką pasišnekėjimą P. Motiejūnas atskleidė daug netikėtų ir malonių detalių apie mūsų komandą, kuri jau ne pirmus metus laimi šalies krepšinio čempionatą bei rodo ypatingus rezultatus Eurolygoje.

„Pagal statistiką esame paskaičiavę, kad atvykta nuo 300 iki 500 žmonių iš užsienio žiūrėti mūsų rungtynių. Keista girdėti, tačiau kai pasako jūs esate Baltijos komanda, bet kai supranti, tai smagu girdėti“ Sakė "Žalgirio" vadovas.

Taip pat žalgirietis paminėjo, kad latviai ir estai domisi Kauno krepšinio komanda, ypatingai Eurolygoje, nors pas juos krepšinis nėra toks populiarus kaip Lietuvoje, tačiau pagal transliuotojo duomenis jie stebi mūsiškių Eurolygos rungtynes.

Visą intervių galite pamatyti ČIA

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts