Mačiulio traukiama AEK nusileido „Panathinaikos“

Graikijos čempionato pusfinalyje antrąją nesėkmę patyrė Jono Mačiulio atstovaujama Atėnų AEK ekipa. Lietuvio ekipa išvykos rungtynėse 83:94 (10:20, 27:30, 23:19, 23:25) nusileido Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkams ir serijoje iki 3 pergalių atsilieka 1-2.

Jonas Mačiulis per 22 žaidimo minutes pelnė 14 taškų (3/7 trit., 2/2 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 5 atšokusius kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir perėmė 2 kamuolius.

„Panathinaikos“ rungtynėse iniciatyvą demonstravo jau nuo pirmosios minutės, o po pirmojo kėlinio turėjo dviženklį pranašumą. Svečiams atsitiesti pavyko trečiajame kėlinyje, kai atsilikimą pavyko sumažinti iki 5 taškų, tačiau ketvirtojo kėlinio viduryje komandų skirtumas vėl išaugo iki 16 taškų. Paskutinėse rungtynių minutėmis svečiai dar bandė iškovoti pergalę, tačiau atsilikimas buvo per didelis.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė Kostas Mitoglou, kuris per 33 minutes pelnė 23 taškus (4/6 trit., 4/6 dvit., 3/3 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.