Marcas Gasolis gali atsidurti Ispanijos antroje lygoje

Marcas Gasolis

Viena ryškiausių pastarojo dešimtmečio Ispanijos krepšinio žvaigždžių Marcas Gasolis, panašu, gali pasekti pernykštėmis brolio Pau pėdomis ir grįžti rungtyniauti į gimtinę.

Ispanijos krepšinio legenda, pasak katalonų informacinio leidinio „L'Esportiu“, gali atsidurti Žeronos klube, kuriame rungtyniavo prieš pakeliant sparnus į NBA lygą. Pastaruoju metu Marcas labai aktyviai dalyvavo klubo gyvenime, yra jo prezidentas.

Šiais metais „Uni Girona“ žais Ispanijos antrojoje lygoje, tad būtent šiame divizione jėgas išmėgintų ir M. Gasolis, jei tik persikeltų į gimtinę.

Kita vertus, 36 metų 211cm ūgio milžinas savo trėfėjų lentynoje jau turi viską, apie ką gali svajoti krepšininkas. 2008 ir 2012 metais su Ispanijos rinktine jis tapo olimpiniu vicečempionu, o 2006 ir 2019 – pasaulio čempionu. Taipogi yra laimėjęs du Europos čempionatus – 2009 metais Lenkijoje ir 2011 metais Lietuvoje.

Per NBA lygoje praleistus metus vidurio puolėjas triskart buvo išrinktas į „Visų žvaigždžių“ rungtynes, 2015-aisiais pateko į pirmąjį simbolinį penketuką, o 2013-aisiais tapo geriausiai besiginančiu lygos krepšininku. 2019 metais su Toronto „raptors“ tapo NBA čempionu. Tais metais jis po mainų klube pakeitė lietuvį Joną Valančiūną.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts