Sezono mačą LKL sužaidęs Toupane’as priartino „Žalgirį“ prie pusfinalio

LKL.lt

Eurolygos finalo ketverto turnyre savaitgalį sėkmingai pasirodęs Kauno „Žalgiris“ užtikrinta pergale pažymėjo sugrįžimą į „Betsafe-LKL“ čempionato kovas.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai svečiuose 96:75 (30:19, 21:19, 22:17, 23:20) įveikė Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkus.

„Betsafe-LKL“ ketvirtfinalio serijoje kauniečiai pirmauja 2-0. Trečiosios ir galimai paskutinės šios serijos rungtynės vyks jau penktadienį Kaune.

Į pergalę Kėdainiuose dabartinius šalies čempionus vedė geriausias karjeros Lietuvoje rungtynes sužaidęs Axelis Toupane'as, kuris per 25 minutes pelnė 22 taškus (5/5 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 6/6 baudos) ir surinko 26 naudingumo balus.

Kauno ekipa atitrūko dar pirmojo kėlinio pabaigoje, kai spurtas 7:0 leido įgyti pirmąją dviženklę persvarą 24:14. Įpusėjus susitikimui svečiai pirmavo 51:38.

Po didžiosios pertraukos „Žalgiris“ įsibėgėjo ir pradėjo triuškinti varžovus 73:53, tačiau „Nevėžis“ pademonstravo charakterį ir ketvirtajame kėlinyje atkūrė intrigą.

Prasidėjus lemiamam ketvirčiui šeimininkai spurtavo 10:0 ir sumažino atsilikimą iki vienženklio skaičiaus 65:73. Vis dėlto priartėti dar labiau Kėdainių klubui nebepavyko.

Lemiamu metu prabilo Kevinas Pangosas ir Paulius Jankūnas, o šio tandemo vedamas „Žalgiris“ per kelias minutes atstatė solidžią persvarą (88:71) bei užsitikrino pergalę.