S. Curry pakilo tritaškininkų sąraše, rungtynių skirtumas su kitais krepšininkais – gąsdinantis

Oklendo „Warriors“ ekipos žvaigždė Stephenas Curry yra vadinamas geriausiu visų laikų metiku.

Toks titulas skamba įspūdingai, tačiau du kartus lygos MVP skaičiai kalba patys už save. S. Curry yra per rungtynes pataikęs 13 tritaškių, jam priklauso per sezoną pataikytų tritaškių skaičius ir jis sparčiai kopia per visą karjerą pataikytų tritaškių sąraše.

Prieš Orlando „Magic“ S. Curry pataikė 3 iš 8 tritaškius. Dabar jo sąskaitoje yra 1990 tikslių metimų iš toli ir jis aplenkė aštuntoje vietoje buvusį Jasoną Kiddą (1988).

Tačiau labiausiai gąsdina sužaistų rungtynių skaičius. S. Curry tiek metimų pataikė per 595 rungtynes, kai J. Kiddui prireikė 1391.

S. Curry praėjusį sezoną pataikė 324 tritaškius, o prieš tai 402. Jei šį sezoną Jis pataikys dar apie 250 tritaškių (šiuo metu turi 73, aut. pastaba), tai savo sąskaitoje turėtų daugiau negu 2300 tikslių metimų ir būtų pakilęs į trečiąją vietą nesužaidęs net 700 rungtynių.

Čia galite pamatyti daugiau tritaškių pataikiusių krepšininkų dešimtuką (sąrašas sudarytas dar prieš S. Curry sužaidžiant rungtynes su „Magic“, aut. pastaba).
zgoqcit-1

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts