Sensacija SIL–Karaliaus Mindaugo taurėje: „Dzūkija“ išvykoje nugalėjo „Neptūną“ ir pateko į pusfinalį

LKL.lt

SIL–Karaliaus Mindaugo taurėje – pirmoji sensacija: į turnyro pusfinalį pateko Alytaus „Dzūkijos“ ekipa.

Alytiškiai išvykoje kiek netikėtai 85:77 nugalėjo Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkus.

Neįtikėtinas rungtynes sužaidė „Dzūkijos“ amerikietis Parrishas Petty – gynėjas per 31 aikštėje praleistą minutę pelnė 17 taškų (3/4 dvit., 2/4 trit.), atkovojo 11 bei perėmė 6 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviausiai alytiškių gretose žaidė Nikolaosas Stylianou, surinkęs 19 taškų. Paulius Petrilevičius pridėjo 16, o Alanas Wigginsas – 10 taškų.

„Neptūno“ ekipoje Edgaras Želionis (12 atk. kam.) ir Vytautas Šulskis pelnė po 13 taškų, o Simo Galdiko sąskaitoje buvo 12 taškų.

Rungtynes abi komandos pradėjo apylygiai, o po pirmųjų dešimties minučių dviejų taškų persvarą turėjo „Dzūkija“ (19:17). Alytiškiai pratęsė sėkmingą žaidimą ir antrajame kėlinyje ir prieš ilgąją pertrauką susikrovė 7 taškų pranašumą – 39:32.

Po ilgosios pertraukos susiėmęs „Neptūnas“ pavijo savo varžovus, tačiau nedidelę persvarą vis tiek išlaikė „Dzūkija“ (59:57). Visą ketvirtąjį kėlinį komandos žaidė taškas į tašką, vis dėlto rungtynių pabaigą fantastiškai sužaidę alytiškiai buvo padidinę pranašumą iki dviženklės ribos (85:74), kurios klaipėdiečiai sumažinti nesugebėjo – 77:85.