Memfio „Grizzlies“ atrado pergalių kelią – J. Valančiūnas pasižymėjo dvigubu dubliu

NBA lygoje jau ketvirtą pergalę iš eilės pasiekė Jono Valančiūno atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (24-24), kuri rezultatu 127:106 (32:32, 27:20, 37:32, 31:22) nugalėjo Niujorko „Knicks“ (13-36) krepšininkus.

Rungtynių abi pusės atrodo lygiai ir pasižymėjo rezultatyvumu. Visgi, antrame ketvirtyje mūsiškio ekipa išsiveržė į priekį, o tą patį padarė ir lo ilgosios pertraukos, kai laimėjo likusius kėlinius.

J.Valančiūnas per 31 minutę pelnė 12 taškų (4/9 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 4/4 baudų metimai), jis taip pat atkovojo 13 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo bei 4 sykius pažeidė taisykles.