MJ bateliai parduoti už beveik pusantro milijono JAV dolerių

1,47 mln. dolerių kainavusi sportinių batelių pora

Niekas neabejoja, jog Michaelas Jordanas buvo nemari NBA Ikona, atnešusi Čikagos „Bulls“ klubui net 6 NBA čempionų titulus. 1984 stipriausioje pasaulio krepšinio lygoje debiutavęs atletas su dviejų metų pertrauka Čikagoje rungtyniavo iki pat 1998 metų, o karjerą užbaigė Vašingtono „Wizards“ klube 2003 metais.

Pagal MJ inicialus visame krepšinio pasaulyje atpažįstamo 1992 metų olimpinio čempiono su legendine „Svajonių komanda“ vieni iš sportinių batelių neseniai buvo parduoti JAV aukcione. Batelius „Nike Air Ship“ pardavęs aukcionas „Sotheby's“ praneša, kad už juos gavo net 1,47 mln. JAV dolerių.

Šiais bateliais NBA lygoje M. Jordanas avėjo debiutiniame 1984-1985 metų NBA sezone, per penktąsias to sezono rungtynes. Skelbiama, jog istorinės vertės batelius įsigijo kolekcionierius Nickas Fiorella.

Raudonos ir baltos spalvos sportiniai bateliai prieš tai priklausė Denverio „Nuggets“ komandos kamuolių padavinėtojui, kuriuos jis buvo gavęs kaip dovaną.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts