Motiejūnas atvedė „Monaco“ į pergalę Prancūzijoje

Prancūzijos krepšinio lygos LNB pirmenybėse pergalingą seriją pratęsė lietuviškoji „Monaco“ (8-2) ekipa. Zvezdano Mitrovičiaus auklėtiniai namuose 84:82 palaužė Vilerbano ASVEL (7-4) ekipą ir iškovojo trečiąją pergalę iš eilės.

Fantastiškas rungtynes sužaidė Lietuvos aukštaūgis Donatas Motiejūnas, kuris buvo rezultatyviausias ir per 27 minutes pelnė 28 taškus (8/12 dvit., 2/3 trit., 6/10 baud.), atkovojo 9 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 31 naudingumo balą. Lietuvis rungtynėse

„Monaco“ rungtynėse pirmauti pradėjo antrojo kėlinio pradžioje, kai 14:0 susikrovė dviženklį pranašumą. Vis tik ketvirtojo kėlinio pabaigoje ASVEL stojo į lemiamą šturmą ir vienu metu persvėrė rezultatą, tačiau lemtingu metu Pariso Lee metimas padovanojo „Monaco“ pergalę.

Monaco“: Donatas Motiejūnas 28, Robas Gray 13, Alpha Diallo 12.

ASVEL: Chrisas Jonesas 14, Elie Okobo 13, Kostas Antetokounmpo 12, Williamas Howardas 11.