Naujajame Orleane – dviejų pratęsimų trileris ir beveik 50 metų nematytas D. Cousinso šou (VIDEO)

Naujojo Orleano gyventojai savo mieste išvydo tikrą krepšinio šou. Vietos „Pelicans“ tik po dviejų pratęsimų 132:128 įveikė Čikagos „Bulls“ krepšininkus. Tai jau penktoji „Pelicans“ pergalė per paskutines šešias rungtynes.

Neabejotinas rungtynių didvyris – DeMarcusas Cousinsas. Jis per 52 minutes pelnė 44 taškus (8/18 dvit., 5/11 trit., 13/14 baud.), atkovojo 24 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, blokavo metimą, penkiskart suklydo ir surinko 58 naudingumo balus.

Tokią statistiką paskutinį kartą buvo surinkęs Kareemas Abdul-Jabbaras 1972-aisiais ir tai buvo vos 10-asis kartas, kai kažkas pasiekė tokį trigubą dublį.

D. Cousinsui taip pat puikiai talkino ir Anthony Davisas. Kitas „Pelicans“ aukštaūgis per 43 minutes pelnė 34 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Ketvirtajame kėlinyje „Bulls“ spurtavo 23:5 ir likus penkioms kėlinio minutėms turėjo 17 taškų pranašumą. Tačiau tada „Pelicans“ atsakė savo spurtu 21:2, o likus 48 sek. Jrue Holiday tolimu metimu išlygino rezultatą.

„Bulls“ dar turėjo puikią progą laimėti. Likus 3 sekundėms jie atsiliko 2 takais, tačiau Justinui Holiday metant iš toli, Darius Milleris prasižengė. Vis dėlto, J. Holiday pataikė tik pirmuosius du baudų metimus.

Pirmajame pratęsime A. Davisas dar ir užsidirbo 6-ąją pražangą, tačiau „Pelicans“ ekipai užteko ir D. Cousinso.

„Pelicans“ komandoje D. Cousinsas su 44 taškais buvo rezultatyviausias, A. Davisas pridėjo 34, E‘Twaunas Moore‘as 15, Jrue Holiday 12.

„Bulls“ gretose Jarianas Grantas (13 rez. perd.) ir Robinas Lopezas pelnė po 22, Zachas LaVine‘as 19 (24 min.), J. Holiday 15, Lauri Markkanenas 14 (17 atk. kam.).