Naująjį NBA sezoną Sabonis pradėjo galingu dvigubu dubliu

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ (0-1) pradėjo 2021-2022 metų Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezoną. Ricko Carlisle auklėtiniai išvykos rungtynėse 122:123 (38:27, 37:32, 13:33, 34:31) pralaimėjo LaMelo Ballo vedamiems Šarlotės „Hornets“ (1-0) krepšininkams.

„Pacers“ rungtynėse dominavo visą pirmąją rungtynių pusę. Trečiojo kėlinio pradžioje lietuvio atstovaujamas klubas turėjo, net 20 taškų pranašumą, tačiau tada sekė nesėkmingos atakos, o „Hornets“ surengė įspūdingą spurtą 24:0 bei greitai persvėrė rezultatą.

Ketvirtajame kėlinyje „Pacers“ atsilikimas buvo išaugęs iki dviženklio skirtumo, tačiau Sabonio vedami svečiai sugebėjo į rungtynes sugrąžinti intrigą. Likus kelioms sekundėms iki rungtynių pabaigos „Pacers“ atsilikinėjo vos vienu tašku, o lemiama patikėta būtent Domantui Saboniui, kurio metimas su sirena buvo netikslus.

Rungtynėse rezultatyviausiai pasirodė galingą dvigubą dublį surinkęs Domantas Sabonis, kuris per 39 žaidimo minutes pelnė 33 taškus (4/6 trit., 9/13 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 15 atšokusių kamuolių ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Hornets“ ekipoje labiausiai išsiskyrė Prienuose rungtyniavęs LaMelo Ballas, kuris per 29 minutes surinko 31 tašką (7/9 trit., 4/14 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Hornets“: LaMelo Ballas 31, Gordonas Haywardas 27, Kelly Oubre, Ishmaelis Smithas po 14, Milesas Bridgesas 13, Cody Martinas 10.

„Pacers“: Domantas Sabonis 33, Malcolmas Brogdonas 28, Chrisas Duarte 27, Justinas Holiday 11.