Naujoji Zelandija traukiasi iš olimpinių žaidynių atrankos turnyro

Naujosios Zelandijos vyrų krepšinio rinktinė pasitraukė iš Serbijos sostinėje turėjusių vykti olimpinių žaidynių atrankos turnyro. Sprendimas nebedalyvauti Belgrade vyksiančiame atrankos turnyre priimtas dėl finansinių sunkumų susijusių su COVID-19 pandemija.

Naujoji Zelandija taip pat pasitraukė ir iš FIBA 3×3 olimpinės atrankos turnyro Austrijoje. Sprendimai dėl nedalyvavimo krepšinio turnyruose priimti federacijai pasitarus su ilgamečiais nacionalinės rinktinės žaidėjais.

„Mūsų valdyba daug laiko praleido svarstydama dėl mūsų krepšinio komandų ateities. Tiek žaidėjai, tiek darbuotojai supranta, kad viskas dėl COVID-19 pandemijos pabrango ir mes negalime rizikuot išvykti į atrankos turnyrus dabar.“,- sakė Naujosios Zelandijos federacijos vadovas Iainas Potteris.

FIBA penktadienio dieną taip pat pranešė, kad iš atrankos turnyro pasitraukiant Naujajai Zelandijai jos vietą Belgrade užims Filipinų rinktinė. Taip pat FIBA įvertins Naujosios Zelandijos situaciją ir artimiausiu metu imsis tolimesnių veiksmų.

Belgrade vyksiantis atrankos į olimpines žaidynes turnyras vyks birželio 29 – 4 dienomis

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts