„Rytas“ antrą kartą užtikrintai nugalėjo „Lietkabelį“

Lietuvos krepšinio lygos pusfinalyje dar vieną pergalę iškovojo Vilniaus „Ryto“ krepšininkai. Giedriaus Žibėno auklėtiniai išvykos rungtynėse 94:74 (27:22, 19:17, 29:19, 19:16) nugalėjo Panevėžio „Lietkabelio“ ekipą ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2-0.

Vilniečiai rungtynes pradėjo užtikrintai. Sostinės krepšininkai vien pirmajame kėlinyje neprametė nė vieno dvitaškio metimo ir neženkliai pirmavo. Iki ilgosios pertraukos „Lietkabelio“ krepšininkai neleido „Ryto“ ekipai per daug nutolti, tačiau po ilgosios pertraukos svečiai tolimais metimais pabėgo nuo varžovų, o ketvirtajame pranašumą dar labiau padidinę šventė užtikrintą pergalę.

Nugalėtojus į pergalę vedė puikias rungtynes sužaidęs Andrew Goudelockas, kuris per 22 žaidimo minutes pelnė 18 taškų (3/4 trit., 4/6 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Svečių gretose rezultatyviausiai pasirodė Gytis Masiulis, kuris per 27 minutes pelnė 16 taškų (0/2 trit., 7/10 dvit., 2/2 baud.) ir atkovojo 5 kamuolius.

„Lietkabelis“: Gytis Masiulis 16, Paulius Valinskas 14, Kyle’as Vinalesas 12, Margiris Normantas 11, Džordže Gagičius 10.

„Rytas“: Andrew Goudelockas 18, Martynas Echodas 17, Dovis Bičkauskis 13, Gytis Radzevičius ir Arnas Butkevičius po 11, Ivanas Buva 10.