NBA čempionai po pratęsimo dramatiškame mače paskutinę sekundę nusileido „Trail Blazers“ (VIDEO)

NBA lygą po švenčių grįžo į normalų ritmą, o komandos toliau tęsia reguliarų sezoną, kuriame netrūksta neįtikėtinų baigčių. Oklando "Golden State Warriors" (23-13) ekipa namuose pralaimėjo Portlando "Trail Blazers" (20-15) rezultatu 110:109 (28:27, 18:25, 25:23, 31:27 7:8).

Rungtynės nuo pirmų minučių buvo labai atkaklios, o abi komandos nenorėjo viena kitos paleisti per daug į priekį. Pirmaujanti ekipa keitėsi dažnai, tačiau visame mače matėsi, kad Portlando krepšininkai bando užsitikrinti pranašumą ir neišleisti jo iš rankų, visgi NBA čempionams pavyko ketvirtame kėlinyje išlyginti rezultatą, o rungtynes nukelti į pratęsimą. Papildomo kėlinio pabaigoje, likus keletai sekundžių Damianas Lillardas pataikė tritaškį ir padovanojo pergalę komandai, nors dar Kevinas Durantas bandė rezultatą pakeisti, jo metimas skriejo pro šalį.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Jusufas Nurkičius su 27 taškais, o dar 24 pridėjo CJ McCollumas.

Pralaimėtojų gretose Stephenas Curry pelnė 29 taškus, 26 surinko Kevinas Durantas.