NBA dėjimų konkursas ir vėl taps įdomus? Šoklusis „Jazz“ naujokas išreiškė norą dalyvauti (VIDEO)

NBA dėjimų konkurse praėjusiais metais nedalyvavo dukart iš eilės čempionas Zachas LaVine‘as. O be dabartinio „Bulls“ naujoko konkursas visiškai nepriminė to, ką fanai galėjo matyti du metus prieš tai.

Aaronas Gordonas buvo neatsigavęs po traumos, o Derrickui Jonesui ir Glennui Robinsonui koją kišo jaudulys. Vis dėlto, šiais metais galime pamatyti ir vėl tikrą dėjimų šou.

Šiame konkurse dalyvauti norėtų bene labiausiai nustebinęs naujokas iš 2017 metų NBA naujokų biržos. Jutos „Jazz“ gynėjas Donovanas Mitchellas teigė, kad nori dalyvauti ten ir yra paruošęs tikrai įspūdingų dėjimų.

„Aš dalyvausiu. Bet jei ten bus Aaronas Gordonas, Derrickas Jonesas ir visi kiti tie vyrukai, aš nelaimėsiu. Bet aš dalyvausiu.

Daug žmonių esu sakęs šitą pokštą. Aš užaugau kartu su Derricku Jonesu ir mes leisdavome daug laiko kartu. Esu dalyvavęs, turbūt, 13 dėjimų konkursų savo gyvenime. 12 iš jų pralaimėjau Derrickui Jonesui. Aš tikrai norėčiau dalyvauti. Turiu dėjimų, kurie galėtų nustebinti.“, – kalbėjo D. Mitchellas.

Gynėjas jau ne kartą šį sezoną „Jazz“ ekipos fanus lepino efektingais dėjimais. Dalyvaujant D. Mitchellui, išvysti turėtume ir D. Jonesą, kuriam jau praėjusiais metais buvo prognozuojama lengva pergalė konkurse.

Čia galite pamatyti ir D. Joneso pasirodymą praėjusiais metais:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts