Pangoso nesustabdžiusi „Barcelona“ krito Sankt Peterburge

Eurolygoje savo šansus patekti į pusfinalį išsaugojo Sankt Peterburgo „Zenit“ ekipa. Xavi Pascualio auklėtiniai namuose 74:61 (25:13, 11:13, 22:12, 16:23) šansų nepaliko Šarūno Jasikevičiaus vadovaujamai „Barcelonai“.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Zenit“ ekipa, kuri įpusėjus pirmajam ketvirčiui pirmavo 13:5, o prieš antrąjį kėlinį susikrovė dviženklį pranašumą. Antrajame ketvirtyje abiem ekipoms nesisekė rezultatyviai užbaigti atakų, o kėlinys baigėsi ypač nerezultatyviai 11:13.

Po ilgosios pertraukos „Barcelona“ įkrito į dar didesnę duobę ir nesugebėjo pralaužti „Zenit“ ekipos gynybos. Tuo pasinaudodama „Zenit“ susikūrė net 20 taškų pranašumą. Lemiamame ketvirtyje Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai pradėjo aktyviai ir sumažino atsilikimą iki 12 taškų, tačiau paskutinėmis rungtynių minutėmis dar kartą spurtavusi „Zenit“ šventė įtikinamą pergalę ir išlygino serijos rezultatą 2-2.

Nugalėtojus į pergalę vedė Kevinas Pangosas, kuris per 33 žaidimo minučių pelnė 22 taškų (1/3 trit., 7/12 dvit., 5/5 baud.), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir surinko 23 naudingumo balus.

Pralaimėtojų gretose labiausiai išsiskyrė Nickas Calathesas, kuris per 27 žaidimo minutes pelnė 19 taškų (3/7 trit., 5/6 dvit.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Lemiamos ketvirtfinalio rungtynės vyks gegužės 4 dieną, Barselonoje.