NBA Vasaros lygoje – solidūs Jokubaičio ir Brazdeikio pasirodymai

NBA Vasaros lygoje praėjusią naktį ant parketo žengė ir puikius pasirodymus surengė du iš penkių lietuviai – Rokas Jokubaitis ir Ignas Brazdeikis.

Roko Jokubaičio atstovaujama Niujorko „Knicks“ (2-1) ekipa 91:82 (25:20, 15:13, 18:24, 33:25) nugalėjo Los Andželo „Lakers“ (1-1) ir iškovojo antrąją pergalę iš eilės. 20-metis lietuvis per 8 žaidimo minutes pelnė 8 taškus (2/3 trit., 1/1 dvit.), atkovojo 2 kamuolius ir sugebėjo perimti 1 kamuolį.

Kitas lietuvis Ignas Brazdeikis taip pat puikiai išnaudojo jam skirtas žaidimo minutes, o jo atstovaujama Orlando „Magic“ (1-1) 94:84 (22:23, 23:19, 25:13, 24:29) nugalėjo Klivlendo „Cavaliers“ (1-1) ekipą ir iškovojo pirmąją pergalę Las Vegase vykstančiame turnyre.

Ignas Brazdekis nugalėtojams per 15 žaidimo minučių pelnė 9 taškus (1/1 trit., 1/3 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. „The Athletic“ žurnalistas Joshas Robbinsas praėjusią dieną taip pat paskelbė, kad Orlando klubas yra pasiruošęs dar kartą susieti ateitį su lietuviu ir artimiausiu metu turėtų pasirašyti dvišalę sutartį.