J. Valančiūnas buvo blankus, bet „Grizzlies“ pasiekė pergalę

NBA lygoje dar vieną pergalę pasiekė lietuvio ekipa, tačiau šį kartą krepšininkas iš Lietuvos buvo blankus. Jonas Valančiūnas su atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (16-22) namuose nugalėjo nugalėjo Minesotos „Timberwolves“ (14-22) krepšininkus rezultatu 119:112 (27:32, 24:24, 31:28, 37:28).

Rungtynių pradžioje dar pirmavo „Grizzlies“ žaidėjai, tačiau netrukus situaciją jau valdė varžovai, kurie buvo priekyje didelę rungtynių dalį ir tik ketvirtame kėlinyje pavyko rezultatą išlyginti ir persverti lietuvio ekipai.

J. Valančiūnas per 23 minutes surinko vos 4  taškus, atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė ir blokavo metimą po kartą.

Rezultatyviausias komandoje buvo D. Brooksas su 28 taškais, 25 pridėjo J. Morantas.

Pralaimėtojų gretose J. Culveris pelnė 24 taškus.