Valančiūnas surengė galingą pasirodymą, tačiau „Pelicans“ patyrė dramatišką pralaimėjimą

Jonas Valančiūnas ir toliau demonstruoja dominuojantį krepšinį savo naujoje Naujojo Orleano „Pelicans“ (1-4) komandoje. Lietuvio atstovaujamas klubas namuose 99:102 (33:19, 26:34, 18:31, 22:18) patyrė apmaudų pralaimėjimą prieš Atlantos „Hawks“ (3-1) ekipą.

Jonas Valančiūnas ir vėl surinko galingą dvigubą dublį. Aukštaūgis per 35 žaidimo minutes pelnė 16 taškų (6/14 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 15 kamuolių ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Lietuvis šiame sezone per penkerias sužaistas rungtynes vidutiniškai renka po 17 taškų bei atkovoja po 15 kamuolių per rungtynes.

Rungtynes galingai pradėjusi „Pelicans“ ekipa pirmojo kėlinio pabaigoje jau turėjo 16 taškų pranašumą. Vis tik svečiams antrajame kėlinyje pavyko atsilikimą sušvelninti iki minimalaus, o trečiojo kėlinio viduryje ir perlaužti rungtynių eigą. Likus rungtyniauti mažiau nei 2 minutes „Pelicans“ vėl išlygino rezultatą, tačiau iš karto po to „Hawks“ vėl sugebėjo susigrąžinti persvarą bei šventė pergalę.

„Hawks“ ekipoje nesustabdomas buvo Trae Youngas, kuris per 31 žaidimo minutę pelnė 31 tašką (2/6 trit., 11/21 dvit., 3/3 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Pelicans“: Devonte Grahamas 21, Brandonas Ingramas 20, Jonas Valančiūnas 16.

„Hawks“: Trae Youngas 31, Johnas Collinsas 16, De'Andre Hunteris 13, Bogdanas Bogdanovičius 12.