Prispaustas Jorde Bertomeu pažadėjo permainas Eurolygoje

J.Bertameu atiduoda finansines valdžias eurolygos klubams

Pirmadienį vakare Ispanijoje įvyko posėdis, kuriame dalyvavo Eurolygos ilgalaikes licencijas turintys klubai bei lygos prezidentas Jordi Bertomeu. Po šio susitikimo buvo paskelbta, kad ateityje klubams turėtų būti suteiktas daug svaresnis žodis sprendžiant finansinius turnyro klausimus.

Šis susitikimas buvo sušauktas po to, kai prieš dvi savaites septynių Eurolygos klubų atstovai, tarp kurių buvo ir Kauno „Žalgirio“ direktorius Paulius Motiejūnas, Atėnuose vykusiame pasitarime nusprendė blokuoti automatinį dabartinio lygos prezidento J.Bertomeu kadencijos pratęsimą.

Tel Avivo „Maccabi“, Atėnų „Panathinaikos“, Pirėjo „Olympiakos“, Milano „Olimpia“, Maskvos CSKA, Stambulo „Anadolu Efes“ ir „Žalgirio“ vadovai labiausiai buvo nepatenkinti dėl to, kaip yra sprendžiami per pandemiją ypač aktualūs finansiniai turnyro klausimai. Be šios problemos susirinkę klubų atstovai akcentavo ir tai, jog abejoja Jordi Bertomeu valdymo skaidrumo.

Prispaustas ir sukritikuotas J.Bertomeu po akistatos su savo nepasitenkinimą išreiškusiais klubo valdytojais oficialiai paskelbė, kad artimiausiu metu bus paruoštas bei pateiktas projektas, kurio esminė paskirtis bus ilgalaikes licencijas turinčių klubų integravimas į valdymo struktūrą.

Po šių įvykių Graikijos žiniasklaidoje pasirodė straipsniai, kurie šį pažadą traktuoja kaip Jordi Bertomeu pripaudusių klubų pergalę, o sdną.gr teigia jog tai gali būti naujai prasidėjusi era Eurolygos egzistavimo istorijoje.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts