C. Boshą į teismą padavė jo mama

Buvusi NBA žvaigždė Chrisas Boshas turi nemalonumų. NBA čempioną į teismą padavė jo paties mama. Neva krepšininkas žadėjo, kad savo mamai Freida Bosh pažadėjo, jog rūpinsis ja visą gyvenimą, tačiau vietoje to atėmė jos namus.

Pagal teisme pateiktus parodymus F. Bosh tikina, kad 2005-aisiais krepšininkas privertė ją pasirašyti dokumentus dėl jos namo Teksase. Tuo metu moteris galvojo, kad šie popieriai yra susiję su jos ir jo vyro skyrybomis.

Vis dėlto C. Boshas pažadėjo, kad namas liks jai visam gyvenimui. NBA žvaigždės mama teigia, jog tikėjo savo sūnaus žodžiu.

Vis dėlto, dabar teigiama, jog Chrisas nuslėpė svarbią informaciją popieriuose ir namas buvo tiesiog perrašytas jam. Freida teigia, jog ji tai sužinojo, tik 2017-ųjų rugpjūtį, kai su ja susisiekė krepšininko advokatas.

C. Boshas atsakė į tokius kaltinumus, tačiau prašė, jog visa byla būtų išmesta. Jis neigia tokius kaltinimus.

Negana to, buvusios NBA žvaigždės mama buvo suimta praėjusių metų gruodį, kadangi įtariamai leido vykti narkotikų operacijoms tame pačiame name Teksase. Ji taip pat buvo apkaltinta, jog naudojo neįgalų vyrą narkotikų platinime, taip pat verčiant vyrą mokėti nuomą iš savo pašalpos pinigų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts