Kas geresnis: L. Jamesas ar M. Jordanas? S. Kerras galimai užbaigė nesibaigiančią diskusiją

NBA visuomenėje vyrauja, atrodo, nesibaigianti ir neišsprendžiama diskusija – kuris geresnis krepšininkas: LeBronas Jamesas ar Michaelas Jordanas.

Nors vieni teigia, kad M. Jordano laikais gynyba buvo kur kas kietesnė ir taisyklės būdavo pranašesnės besiginančiam krepšininkui, tai kiti kartoja, kad niekas taip nėra dominavęs krepšinyje, kaip L. Jamesas.

Nors yra teigiama, kad tai yra nesulyginami krepšininkai, palyginimai, panašu, kad niekada nesibaigs. Tačiau dabartinis „Golden State Warriors“ ekipos strategas Steve‘as Kerras galimai padėjo tašką šioje diskusijoje.

S. Kerras, kuris yra buvęs Čikagos „Bulls“ krepšininkas ir yra buvęs M. Jordano komandos draugas, jau ketvirtus metus iš eilės NBA finale ruošia savo komandą prieš L. Jamesą.

Po dar vieno neįtikėtino pasirodymo, kai L. Jamesas pelnė 51 tašką, S. Kerras nepagailėjo gerų žodžių karaliui.

„Jie turi vyruką, kuris žaidžia krepšinį tokiame lygyje, kuriame nesu tikras ar esu matęs ką nors žaidžiantį“, – rėžė S. Kerras.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts