Ne toks ir geras: D. Cousinsas prieš atvykdamas į „Warriors“ neturėjo kitų pasiūlymų

Po netikėtų NBA lygos naujienų, kai vienas geriausių NBA centrų DeMarcusas Cousinsas prisijungė prie „Warriors“, visi kalbėjo, jog tai yra didžiulė neteisybė ir dabar NBA čempionatai savo gretose turės tai, ko iki šiol neturėjo jokia komanda lygos istorijoje – penkis NBA visų žvaigždžių rungtynėse pernai dalyvavusius žaidėjus. Visgi, pranešama, jog D. Cousinsui ėjimas į „Warriors“ nebuvo pirmoji opcija – krepšininkas taip pasielgė neturėdamas kitos išeities.

D. Cousinsas kitą sezoną uždirbs vos 5,3 milijono dolerių, o tokia suma gerokai nustebino NBA visuomenę. Visgi, pranešama, jog po to, kai centras atmetė „Pelicans“ siūlymą pasilikti komandoje už 40 milijonų dolerių per du metus, šis klubas nebesiūlė jokios sutarties šiam žaidėjui, o kitos ekipos taip pat nesivertė per galvą bandydamos jį įsigyti.

Vienintelė didesnį pasiūlymą galėjusi pateikti „Mavericks“ komanda pasirinko DeAndre Jordaną, o krepšininku susidomėjusi „Trail Blazers“ nusprendė savo pasiūlymo nepateikti. Dar pirmadienį žaidėjas pripažino, jog jis neturėjo nė vieno pasiūlymo tad su agentu priėmė sprendimą patiems siūlytis komandoms.

Pirmoji pasiūlymą gavo LeBroną Jamesą įsigijusi „Lakers“, kuri krepšininką galėjo įsigyti už identišką sumą kaip ir „Warriors“. Visgi Los Andželo klubas atsisakė tokios galimybės, taip palikdamas D. Cousinsą beveik be jokių kitų opcijų. Vienintelis kitas variantas buvo žaidimas „Celtics“ komandoje, tačiau ši dvejojo pateikti pasiūlymą bei negarantavo, kad krepšininkas taptų startinio penketo žaidėju.

Žaidėjui pasiūlymą pateikė ir startinio penketuko rolę žadėjo vienintelė „Warriors“, kurios šį kartą kaltinti dėl NBA intrigos sugadinimo nevertėtų: kaip bebūtų keista, 25,2 taško pelnęs ir 12,9 kamuolio per susitikimą atkovojęs žaidėjas dėl savo sudėtingo charakterio tapo tuo krepšininku, kurio kitos ekipos nenorėjo ir „Warriors“ buvo vienintelė, kuri išdrįso surizikuoti įsigydama šį žaidėją.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts