„Nevėžį“ papildys ir „Lietuvos ryto“ talentas

Pasikeitimai ir toliau krečia Kėdainių „Nevėžio“ ekipą – komanda pasipildė Vilniaus „Lietuvos ryto“ talentu Margiriu Normantu, be to, oficialiai įregistruotas naujokas Tadas Sedekerskis, vilkėsiantis 9-uoju numeriu pažymėtus marškinėlius. Abu jie debiutuoti „Betsafe–LKL“ pirmenybėse turėtų šeštadienį, kai „Nevėžis“ namie priims Utenos „Juventus“.

M. Normantas šį sezoną vilkėdamas „Lietuvos ryto“ marškinėlius pelnydavo po 3,1 taško nacionaliniame čempionate.

Lietuvoje neužsibuvo latvis Karlis Apsitis. Sezono pradžioje neįtikęs Prienų–Birštono „Vytautui“, gynėjas nepritapo ir „Nevėžyje“ – išbuvo tris savaites. Per trejas „Betsafe–LKL“ rungtynes su „Nevėžio“ marškinėliais K. Apsitis rinkdavo po 1,7 taško ir neigiamą naudingumą.

FIBA sprendimu, iš komandos išregistruotas buvo ir Malcolmas Grantas. „Nevėžis“ atsisakė išleisti M. Grantą į užsienį, tačiau FIBA buvo palanki amerikiečio naudai.

Pastarąsias rungtynes M. Grantas „Betsafe–LKL“ žaidė lapkričio 18 d., šį sezoną jis buvo Kėdainių klubo lyderis – rinkdavo po 13,9 taško.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts