NKL lyderiai nesulaukė pasipriešinimo iš ,,Kuršių“

jonava cbet

Už uždarų durų vykstančioje antroje pagal stiprumą šalies krepšinio lygoje ketvirtadienio vakarą susitiko Palangos ,,Kuršių“ ir Jonavos ,,Cbet“ ekipos. O nuo pat rungtynių pradžios į priekį pabėgę svečiai šventė įtikinamą pergalę rezultatu 87:101.

Devyniese rungtynes pradėję jonaviškiai startavo aukštu tempu ir rungtynių kontrolę perėmė jau pirmajame kėlinyje, kai du iš eilės tritaškius pataikė ilgametis Lietuvos rinktinės veteranas T.Delininkaitis. Puikiai realizavę metimus iš įvairių distancijų svečiai jau po pirmojo kėlinio savo sąskaitoje turėjo 30 taškų, o į ilgąją pertrauką išėjo su dviženkle persvara 45:60.

Trečiasis kėlinys prasidėjo palangiškių spurtu 7:0, tačiau Jonavos ,,Cbet“ krepšininkai neleido varžovams sumažinti deficito ir prisivyti. Antroje kėlinio pusėje svečiai pasileido į greitas atakas, kurias palangiškiai stabdė baudomis, o reikiamu metu išovęs Jonavos vienas iš lyderių D.Tarvydas galutinai įtvirtino komandos persvarą.

Ketvirtame kėlinyje ,,Kuršiai“ bandė surengti lemiamą spurtą, tačiau pritrūko jėgų, o ir laikmatis tiksėjo varžovų naudai. Jonavos ekipoje rezultatyviausiai žaidė D.Tarvydas (29 taškai), T.Delininkaitis (20 taškų) ir legionierius K.Thomas (15 taškų). ,,Kuršių“ gretose išsiskyrė M.Žukauskas (16 taškų) ir L.Lučinskas (15 taškų).

Jonavos krepšininkai užima pirmą vietą NKL lentelėje su 14 pergalių ir 1 pralaimėjimu, o Palangos ,,Kuršiai“ su 6 pergalėmis ir tiek pat pralaimėjimų rikiuojasi 8 vietoje.