Skiriasi Echodo ir „Ryto“ keliai

Echodas palieka Vilnių

Keturius pastaruosius sezonus Vilniaus „Ryto“ ekipoje vidurio puolėju rungtyniavęs Martynas Echodas palieka Lietuvos sostinę. Nors kolkas neaišku, kur liepos 7 dieną 24 metų sukaktų švęsiantis kaunietis rungtyniaus kitą sezoną, aiškus faktas, kad kitąmet klube jo nebeliks.

„Vertiname ir dėkojame Martynui už didelį jo atsidavimą sostinės klubui ir džiaugiamės jo, kaip žaidėjo, augimu „Ryto“ organizacijoje. Nuoširdžiai linkime jam didžiausios sėkmės kitoje karjeros stotelėje“, – bendraudamas su žiniasklaidė atviravo praeityje buvęs „Ryto“ puolėjas, o dabar šioje organizacijoje sporto direktoriaus pareigas einantis Donatas Zavackas.

M. Echodas buvo viena kertinių „Ryto“ figūrų. Praėjusiame sezone rungtyniaudamas FIBA Čempionų lygoje 206cm ūgio vidurio puolėjas per vienerias rungtynes fiksuodavo 18,5 taško ir 5,8 atkovoto kamuolio vidurkius. LKL reguliariajame sezone jo statistika siekė 11,7 taško bei 6,6 atkovoto kamuoliu vidurkius.

Ypač sėkmingi šiam krepšininkui buvo 2019 metai, kuomet kartu jis laimėjo Karaliaus Mindaugo taurę bei gavo Europos taurės kylančios žvaigždės apdovanojimą.

Atvira Martyno Echodo padėka paliekant sostinę

Atvira Martynas Echodas padėka ir gražiausi žodžiai paliekant sostinę ⚫️⚪️🔴

Posted by BC RYTAS, Vilnius on Saturday, June 12, 2021

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts