Nuo šventinio stalo į pergalę – J. Valančiūnas atvedė komandą į pergalę prieš „Thunder“

NBA lygoje savo šventinį mačą sužaidė ir lietuvio atstovaujama ekipa, kuriai pavyko iškovoti netikėtą pergalę. Jonas Valančiūnas su Memfio „Grizzlies“ (12-20) pranoko Oklahomos miesto „Thunder“ (15-15) ekipą rezultatu 110:97 (23:18, 26:29, 37:27, 24:23).

Rungtynės pirmuosius du kėlinius klostėsi tolygiai ir abi komandos neleido viena kitai pabėgti. Tiesa, po ilgosios pertraukos „Grizzlies“ sugebėjo susikurti dviženklį pranašumą, o ketvirtame kėlinyje jį išlaikyti ir pasiekti pergalę.

J.Valančiūnas per 28 minutes pelnė 21 tašką (9/11 dvitaškiai, 3/4 baudų metimai), atkovojo kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo bei 2 kartus pažeidė taisykles.

Mūsiškiui talkino J. Jacksonas su 20 taškų.

Pralaimėtojų gretose Chrisas Paulas pelnė 23 taškus, Shai'us Gilgeousas-Alexanderis 21.