Oficialiu: Luka Dončičius atvyksta į Kauną

Luka Doncicius atvyksta į Kauną

Panašu, kad Lietuvos vyrų rinktinė Tokijo žaidynių atrankos turnyre turės tikrą galvos skausmą – Slovėnijos krepšinio žvaigždė Luka Dončičius atvyksta į Kauną. Šią svarbią naujieną patvirtino pats Dalaso „Mavericks“ komandos lyderis.

„Mano kitas tikslas yra, kad Slovėnija žaistu olimpinėse žaidynėse. Grįšiu namo ir tęsiu treniruotes bei padarysiu viską, jog tai taptu realybe“, – sakė 22 metų krepšinio vunderkindas.

Jaunasis Slovėnijos krepšinio fenomenas paskutinį kartą savo šalies nacionalinei komandai atstovavo 2017 metais. Tada būdamas vos 18-os metų jis tapo komandos lyderiu, nuvedė savo ekipą iki pat finalo ir sensacingai tapo Europos čempionu.

Šių metų NBA sezone Luka Dončičius vidutiniškai rinkdavo po 27,7 taško, atkovodavo 8 atšokusius kamuolius, atlikdavo 8,6 rezultatyvaus perdavimo bei buvo absoliutus Teksaso klubo lyderis.

Primename, kad Slovėnija kovos vienoje grupėje su Angolos ir Lenkijos rinktinėmis. Kitoje grupėje kausis Lietuva, Pietų Korėja ir Venesuela, o kelialapį į Olimpines žaidynes gaus šio turnyro nugalėtojai. Atrankos turnyras Kaune vyks birželio 29 – liepos 4 dienomis.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts