Oficialu: M.Jamesas iki sezono pabaigos tampa laisvuoju agentu

M.Jamesas tampa laisvuoju agentu

Eurolygos atkrintamųjų kovoms besiruošiantis Maskvos „CSKA“ klubas oficialiai paskelbė, kad M.Jamesui leidžiama išvykti rungtyniauti į kitą komandą iki šio sezono pabaigos.

„CSKA“ klubo vadovybė neįvardijo konkrečios ekipos, tačiau JAV ir Europos žiniasklaidos šaltiniai ankščiau pranešė, kad puikiai Eurolygoje rungtyniavęs krepšininkas papildys Bruklino „Nets“ klubo gretas.

Legendinis Rusijos klubas praėjusiame tarpsezonyje su amerikiečiu pasirašė naują trejų metų sutartį ir ji yra tebegaliojanti. M.James laisvuoju agentu tampa tik iki šio sezono pabaigos, o jam pasibaigus vėl bus laikomas oficialiu „CSKA“ komandos krepšininku.

Šiame sezone ne kartą su vyriausiuoju treneriu Dimitriu Itoudžiu konfliktavęs Mike‘as James kovo pabaigoje buvo dar kartą suspenduotas, o po šio įvykio jam leista išvykti į gimtąsias Jungtines Amerikos Valstijas.

Amerikietis šiame Eurolygoso sezone vidutiniškai rinkdavo po 19,7 taško, atlikdavo 5,7 rezultatyvaus perdavimo, atkovodavo 3,1 atšokusio kamuolio ir bendroje įskaitoje į savo sąskaita įsirašydavo 19,7 naudingumo balus.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts