Būsima NBA žvaigždė: biržoje dalyvausiantis milžinas M. Bamba

Iki NBA naujokų biržos laukti liko visai nedaug. Šiais metais, kaip neįprasta, naujokų birža yra perpildyta aukštaūgių, o vienas iš jų išsiskiria labiau negu kiti iš savo bendraamžių.

216 cm ūgio Mohamedas Bamba yra įvardijamas kaip vienas geriausių vidurio puolėjų šioje naujokų biržoje. Aukštaūgiui šiuo metu nbadraft.net prognozuoja šeštąjį šaukimą, kuris priklauso Orlando „Magic“.

Nors vidurio puolėjas išsiskiria atletiškumu, jis labiausiai išsiskiria blokuotais metimais ir galingais dėjimais. O tam yra labai aiški priežastis – jo rankų ilgis.

M. Bambos rankų ilgis ištiesus jas į šoną (ang. wingspan) yra net 241 cm. Krepšininko rankos yra ilgiausios iš visos NBA naujokų klasės šiais metais.

Vis dėlto M. Bambai iki NBA rekordo trūksta nemažai. Ilgiausias rankų ilgis buvo Manute Bolo, kuris siekė net 259 cm. Vis dėlto jo ūgis buvo 231 cm.

Vis dėlto M. Bamba galės pasigirti ilgiausiomis rankomis NBA. Šiuo metu rekordininkas yra Rudy Gobertas, kurio rankų ilgis siekia 236 cm.

Šį sezoną M. Bamba Teksaso universitete rinko po 12,9 taško, atkovojo po 10,5 kamuolio ir blokavo po 3,7 metimo per rungtynes.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts