Panašu, kad Lietuvos rinktinė turės verstis be Edgaro Ulanovo

Didėja Šansai, kad rinktinė turės verstis be Edgaro Ulanovo

Šiuo metu Stambulo „Fenerbache“ klube rungtyniaujantis Edgaras Ulanovas šią vasarą gali taip ir neprisijungti prie Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės, kuri sieks olimpinio kelialapio į Tokijo Olimpines žaidynes.

Krepšininkas sporto žurnalistams pranešė, kad jo pasirodymą rinktinėje gali sustabdyti klubo trauma, dėl kurios jis nerungtyniauja jau daugiau nei du mėnesius.

„Galutinai uždarysiu šį klausimą po apžiūros Lietuvoje. Deja, dabar viskas krypsta į tai, kad gali tekti stovyklą praleisti. Nebūtų jokia staigmena, jei taip įvyktų. Norisi žinoti tiksliai, labai laukiu, kada galėsiu akis į akį pasikalbėti su profesionalais, kuriuos turime Lietuvoje. Bet tikrai gali būti, kad dėl sveikatos turėsiu vasarą praleisti be krepšinio – kito kelio paprasčiausiai gali nelikti.

Dėliojame krūvius, stebime, kaip reaguoja kūnas. Jei jaučiuosi blogiau, sportuoju mažiau. Situacija nėra pati geriausia, ne tokia, kokios norėčiau. Reikia sulaukti sezono pabaigos – grįžęs su Lietuvos gydytojais nuspresiu, kaip bus toliau,“ – žurnalistams pasakojo pasakojo Egaras Ulanovas.

Buvęs Kauno „Žalgirio“ puolėjas dar niekada nežaidė olimpinėse žaidynėse. 2016 metais dėl smulkios raumens traumos jis buvo anuliuotas iš rinktinės sudėties prieš pat Rio de Žaneiro žaidynes. E.Ulanovas šiame Eurolygos sezone vidutiniškai rinko po 4,5 taško, atkovodavo po 1,6 atšokusio kamuolio ir atlikdavo 1,4 rezultatyvaus perdavimo.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts