Paaiškėjo komanda į kurią gali persikelti Sabonis

Antradienio vakarą į Lietuvą parskriejo žinia apie galimus Indianos „Pacers“ klubo mainus, kurių epicentre atsidūrė komandos lyderiai Malcolmas Brogdonas ir Domantas Sabonis. Portalo „Yahoo Sports“ žurnalistas Vincentas Goodwillas pranešė, kad „Pacers“ klubas atidžiai stebi situaciją žaidėjų rinkoje ir yra pasiruošusi imtis radikalių permainų klube.

Tuo tarpu JAV žurnalistas Tomas Lewisas teigė, kad aukštaūgis iš Lietuvos gali prisijungti prie Orlando „Magic“ klubo, kuris šiuo metu rikiuojasi priešpaskutinėje 14-oje rytų konferencijos vietoje. „Magic“ klubas taip pat imasi permainų klube, apie norą palikti klubą prakalbo ir ekipos puolėjas Aaronas Gordonas, kurį ir pakeistų Domantas Sabonis.

Šiame sezone Aaronas Gordonas vidutiniškai renka po 14,6 taško, atkovoja po 6,6 kamuolio ir renka po 4,3 rezultatyvaus perdavimo. Be Indianos „Pacers“ amerikiečiu šiame perėjimo lange taip pat domisi ir Bostono „Celtics“ bei Portlando „Trail Blazers“ klubai.

Tuo metu Domantas Sabonis vidutiniškai šiame sezone renka po 20,2 taško, atkovoja po 11,2 kamuolio ir atlieka po 6,2 rezultatyvaus perdavimo. Sabonis praėjusią savaitę su „Pacers“ strategu N. Bjokgrenu apsižodžiavo ir neatsiklausęs rungtynių metu pats atsisėdo ant atsarginių žaidėjų suolelio, todėl tai gali tapti priežastimi iškeisti lietuvi.

NBA žaidėjų perėjimo langas užsidaro kovo 25 dieną.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts