„Pacers“ ir vėl laimėjo be D. Sabonio, S. Curry sugrįžo į aikštę, bet vėl patyrė traumą (VIDEO, REZULTATAI)

Indianos „Pacers“ ekipa ir toliau yra priversta vertis be Domanto Sabonio, tačiau tai nesutrukdė 109:104 palaužti Los Andželo „Clippers“.

„Pacers“ trečiajame kėlinyje po mini spurto 7:0 jau turėjo 18 taškų persvarą – 75:57. Vis dėlto „Clippers“ kėlinį užbaigė spurtu 19:7 ir intriga į rungtynes iškart sugrįžo.

Likus minutei po Bojano Bogdanovičiaus ir Darreno Collisono dvitaškių „Pacers“ persvėrė rezultatą 104:102. Tada Tobias Harrisas suklydo, o Thaddeusas Youngas padvigubino savo ekipos persvarą.

Likus 27 sekundėms T. Harrisas ir vėl prarado kamuolį, o V. Oladipo baudų metimai įtvirtino „Pacers“ pergalę.

Tai buvo jau penktosios rungtynės iš eilės, kurias D. Sabonis buvo priverstas praleisti dėl čiurnos traumos.

„Clippers“ gretose rezultatyviausiai žaidė Lou Williamsas pelnęs 27 taškus (10 rez. perd., 4/6 trit.), T. Harrisas pridėjo 18, Montrezlas Harrellas 16, DeAndre Jordanas 14 (11 atk. kam.).

„Pacers“ ekipoje Bojanas Bogdanovičius pelnė 28 taškus, V. Oladipo pridėjo 18 (3/10 trit.), T. Youngas 16 (10 atk. kam.), D. Collisonas (10 rez. perd.) ir Lance‘as Stephensonas po 13.

Tuo metu „Golden State Warriors“ pagaliau sulaukė vieno iš žvaigždžių sugrįžimo ir 106:94 įveikė Atlantos „Hawks“.

Šiose rungtynėse į aikštę sugrįžo Stephenas Curry, tačiau neilgam. Išsigydęs dešinės čiurnos traumą, įžaidėjas susižeidė kairės kojos kelį.

Trečiajame kėlinyje ant parketo krito JaVale‘as McGee ir netyčia trinktelėjo į S. Curry kelį, o jam šios rungtynės tuo ir užsibaigė.

S. Curry iki traumos per 25 minutes spėjo pelnyti 29 taškus (7/10 dvit., 3/8 trit., 6/6 baud.) ir atkovoti 7 kamuolius.

Dėl traumų „Warriors“ gretose vis dar negali rungtyniauti Kevinas Durantas, Klay Thompsonas bei Draymondas Greenas.

„Warriors“ gretose S. Curry su 29 taškais ir buvo rezultatyviausias, Nickas Youngas pelnė 24 (6/11 trit.), Quinnas Cookas pridėjo 13.

„Hawks“ ekipoje Taureanas Prince‘as pelnė 20 taškų, Dennisas Schroderis 16, Tyleris Dorsey 13, o Mike‘as Muscala 11.

Denverio „Nuggets“ 108:100 Vašingtono „Wizards“
Finikso „Suns“ 95:120 Klivlendo „Cavaliers“
Minesotos „Timberwolves“ 108:104 Niujorko „Knicks“
Milvokio „Bucks“ 118:105 Čikagos „Bulls“
Majamio „Heat“ 99:105 Oklahomos „Thunder“
Jutos „Jazz“ 120:124 San Antonijaus „Spurs“
Bostono „Celtics“ 105:100 Portlendo „Trail Blazers“