Paskelbtas Lietuvos rinktinės kandidatų sąrašas, kuriame nėra D. Motiejūno

Dainius Adomaitis paskelbė sutrumpintą Lietuvos rinktinės kandidatų sąrašą, kuris ir rinksis į pirmąją pasaulio čempionato atrankos stovyklą.

Jame nėra nei Eurolygos žaidėjų, nei Kinijoje rungtyniaujančio Donato Motiejūno. Buvo skelbiama, kad kai kurios Eurolygos komandos yra pasiruošusios išleisti savo krepšininkus.

Tuo tarpu D. Motiejūno situacija buvo dar aiškesnė. Įsikišus FIBA ir Kinijos federacijai, spaudoje buvo teigiama, kad lietuviui yra atviri visi keliai sugrįžti į gimtinę. Kodėl aukštaūgio nėra tarp kandidatų – neaišku.

Dėl naujos FIBA langų sistemos stovykla bus itin trumpa. Jau lapkričio 24 dieną Lietuvos rinktinė žais išvykos rungtynes su Kosovu, o lapkričio 26 dieną Klaipėdoje susitiks su Lenkija.

Kviečiami žaidėjai: Adas Juškevičius, Mindaugas Girdžiūnas, Šarūnas Vasiliauskas, Marus Grigonis, Renaldas Seibutis, Rokas Giedraitis, Deividas Gailius, Arnas Butkevičius, Arnoldas Kulboka, Gediminas Orelikas, Eimantas Bendžius, Kšyštofas Lavrinovičius, Evaldas Kairys, Vaidas Čepukaitis, Laurynas Birutis.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts