Paskutinių sekundžių dramą išgyvenusi „Anadaolu Efes“ keliauja į Eurolygos finalo ketvertą

Antradienio vakarą paaiškėjo antrojo Eurolygos finalo ketverto komanda. Ja tapo Stambulo „Anadaolu Efes“ ekipa, kuri namuose 86:83 (18:21, 18:20, 24:16, 26:26) nugalėjo Madrido „Real“ krepšininkus.

Rungtynes abi ekipos pradėjo aktyviai ir nuolatos kūrė rezultatyvias atakas. C. Singletono vedama Stambulo komanda pirmojoje kėlinio pusėje minimaliu skirtumu pirmavo, tačiau „Real“ ekipos tolimi metimai prieš antrąjį kėlinį leido turėti 3 taškų pranašumą.

Antrojo kėlinio pradžioje abi ekipos taškus rinko tik tolimais metais, o „Anadolu Efes“ vėl išsiveržė į priekį. Prieš ilgąją pertrauką svečiai dar kartą perėmė rungtynių kontrolę ir surengdami spurtą susikrovė 5 taškų pranašumą.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai į aikštę žengė su trenksmu. Per pirmuosius du kėlinius visus tolimus metimus prametęs Shane’as Larkinas trečiajame ketvirtyje baudžia „Real“ ekipą, o šeimininkai spurtuodami 13:3 susikrovė dviženklį pranašumą. Vis tik, svečiai ankščiau laiko ginklų nesudėjo ir prieš pat kėlinio pabaigą sumažino atsilikimą iki 3 taškų.

Lemiamame ketvirtyje ir toliau vyko įnirtinga kova taškas į tašką. Likus vos vienai minutei iki rungtynių pabaigos rezultatas buvo lygus 80:80. Rungtynių laikrodžiui ėmus tiksėti paskutinę minutę šaltakraujiškus tritaškius smeigė Simonas Krunoslavas ir Vasilije Misičius bei padovanojo „Anadolu Efes“ komandai įspūdingą pergalę.

Nugalėtojus į pergalę vedė puikias rungtynes sužaidęs Chrisas Singletonas, kuris per 38 žaidimo minutes pelnė 26 taškus (3/3 trit., 5/7 dvit., 7/8 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir surinko 38 naudingumo balus.

Jam geriausiai rungtynėse talkino Vasilije Misičius, kuris per 31 minutę pelnė 18 taškų (4/8 trit., 1/2 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.