Patvirtinta LKF prezidento – M.Buzelis kviečiamas į Lietuvos jaunimo rinktinę

M.Buzelis kviečiamas į Lietuvos rinktinę

Po vakar pasirodžiusio pranešimo apie M.Buzelio kvietimą atstovauti JAV jaunimo rinktinę – Lietuvos krepšinio federacija nusprendė nelaukti ir taip pat ėmėsi veiksmų. LKF išsiuntė oficialų kvietimą Jungtinėse Amerikos Valstijose gyvenančiam ir dvigubą pilietybę turinčiam talentui prisijungti prie mūsų šalies nacionalinės jaunimo komandos.

„Visus stipriausius Lietuvos krepšininkus visuomet kviečiame į rinktinę, Matas – ne išimtis. Stebime jo žaidimą bei džiaugiamės jo stulbinančiais pasiekimais ir rezultatais.“  – trumpame pranešime sakė Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Vydas Gedvilas.

Dabartinis LKF prezidentas taip pat prabrėžė, kad jau ankščiau šalies krepšinio federacija buvo suplanavusi Valdemaro Chomičiaus vizitą į Jungtines Amerikos Valstijas. Visiems gerai žinomas buvęs krepšininkas šiuo metu užima Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės vadovo pareigas ir Gruodį numatytos kelionės metu planuoja susitikti su daugiau nei 20 JAV gyvenančių ir krepšinį žaidžiančių jaunųjų Lietuvos talentų (susitikimai planuojami tiek su vaikinais, tiek su merginomis), o tame tarpe ir su Matu Buzeliu.

Lietuvos krepšinio federacijos generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas savo ruožtu taip pat patvirtino, kad visi reikiami dokumentai Matui Buzeliui yra išsiųsti bei toliau viskas priklauso nuo pačio jaunuolio apsisprendimo. Vienas iš vadovų pažymėjo, kad atitinkami dokumentai bus išsiųsti ir visoms suinteresuotoms organizacijoms, kurių tarpe yra ir JAV krepšinio federacija.

„Mes pažadame, kad padarysime viską, jog atstovautum Lietuvos nacionalines krepšinio rinktines, pradedant jaunimo ir, aišku, neužilgo tikimės matyti ir pagrindinėje nacionalinėje vyrų krepšinio rinktinėje“, – situaciją trumpai komentavo Mindaugas Balčiūnas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts