Per istorinį mūšį Eurolygos ketvirtfinalyje visa „Žalgirio“ arena pasipuoš vienodais marškinėliais

zalgiris.lt informacija

Į Eurolygos atkrintamąsias kovas kelią prasiskynęs Kauno „Žalgiris“ sustoti neketina ir jau balandžio 24 dieną savo namų tvirtovėje istoriniame ketvirtfinalio mūšyje susitiks su Pirėjo „Olympiacos“ komanda.

Tarp aštuonių stipriausių Europos komandų patekę žalgiriečiai tokio ilgo ir sėkmingo sezono tarptautiniame fronte seniai neturėjo bei laukia stipraus sirgalių užnugario lankomiausioje Eurolygos arenoje.

Šį sezoną „Žalgirio“ arenoje Eurolygos rungtynes vidutiniškai stebėjo 13 450 žiūrovų, o net į penkis mačus buvo iššluoti visi bilietai. Toks susidomėjimas Lietuvos čempionų rungtynėmis leido be didesnės konkurencijos triumfuoti lankomiausių komandų lenktynėse bei už nugaros palikti visus Eurolygos grandus.

Po auksinių 1999-ųjų į Europos elitą vėl įsiveržę kauniečiai istorinį etapą pasitiks neeilinėmis sąlygomis. „Žalgirio“ arenoje balandžio 22–28 dienomis vyks pasaulio ledo ritulio čempionato pirmo diviziono B grupės turnyras, todėl krepšinio parketas pernakt bus išklotas ant ledo, o įprastas žiūrovų skaičius nuo 15 500 sumažės iki 14 000.

Tiesa, kiek sumažėjusią auditoriją „Žalgirio“ klubas pasitiks su pramogomis ir dovanomis, kurios gerbėjus suvienys dar karščiau palaikyti komandą.

Balandžio 24-ąją į „Žalgirio“ areną atvykę sirgaliai ant kėdžių ras specialiai Eurolygos ketvirtfinaliui pagamintus žalius marškinėlius. Juos aistruoliams istorinio pasiekimo proga padovanojo Kauno „Žalgirio“ komandą remiantis „Utenos Radler nealkoholinis“, padėsiantis visą areną nudažyti žalia spalva!

Užkurti tribūnas per keletą pertraukėlių bei didžiąją pertrauką sieks žadą atimantys „Street Warriors“ akrobatai iš Latvijos. Kaune latviai lankėsi ir savo pasirodymu žiūrovus jau užbūrė ir per pergalingas Eurolygos rungtynes su Tel Avivo „Maccabi“.

Šventinę nuotaiką dar labiau praskaidrinti turėtų Karinių oro pajėgų orkestras bei „Žalgirio“ rungtynėse gausiau nei įprastai panaudoti šviesos efektai.

Kaip ir visuomet per Eurolygos rungtynes Jūsų lauks gausybė nemokamų pramogų – virtualios realybės žaidimai, laikinos tatuiruotės ir nemokamas nuotraukų spausdinimas iš „Instagram“ profilio.

Jau dabar aišku, kad į Kauną sugūžės ir gausus būrys sirgalių iš kitų Lietuvos miestų, kadangi sparčiai mažėja vietų į „Žalgirio“ ekspresus iš Vilniaus, Alytaus, Marijampolės, Druskininkų, Elektrėnų, Prienų ir Vilkaviškio.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts