Pergalę iškovojusi „Lokomotiv“ išsaugojo šansus patekti į kitą etapą

Lokomotiv

Lietuviškoji Krasnodaro „Lokomotiv“ (2-3) ekipa Europos taurės „Top 16“ etape iškovojo antrąją pergalę.

Jevgenijaus Pašutino treniruojama ekipa išvykos rungtynėse 83:61 (22:14, 26:14, 19:15, 16:18) nugalėjo grupės lyderius „Levallois“ (3-2) krepšininkus ir išsaugojo šansus patekti į aštuntfinalio etapą.

Abu lietuviai rungtynes pradėjo starto penkete. Kuzminskas rungtynėse ant parketo praleido 28 minutes ir pelnė 9 taškus (1/5 dvit., 3/3 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Kalnietis taip pat žaidė daug. Lietuvis per 29 minutes pasižymėjo 3 taškais (1/6 trit., 0/1 dvit.) ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Pergalės kalviu tapo N. Williamsas-Gossas, kuris per 32 žaidimo minutes pelnė 19 taškų (2/3 trit., 5/8 dvit., 3/5 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Lietuvių atstovaujama „Lokomotiv“ Europos taurėje nebegali suklysti. Pralaimėjimas paskutiniojo turo rungtynėse Rusijos klubui užkirstų bet kokius šansus žengti į kitą etapą. Sekančiose rungtynėse „Lokomotiv“ stos į kovą prieš „Trento“ krepšininkus, kuriems pastarąjį kartą nusileido 12 taškų persvara, todėl tik pergalės rungtynėse neužteks. Kuzminsko ir Kalniečio ekipai siekiant patekti į kitą etapą reikės bent 13 taškų persvara įveikti savo varžovus.

Rungtynės tarp „Lokomotiv“ ir „Trento“ vyks kovo 10 d.