„Žalgiris“ krito ir prieš čempionų lygos klubą

Žalgiris pasiruošimo cikle patyrė dar vieną pralaimėjimą

Ankstyvą penktadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ komanda patyrė dar vieną pralaimėjimą. Šį kartą kauniečių ekipa rezultatu 57:71 turėjo pripažinti čempionų lygoje rungtyniaujančios Bursos „Tofas“ pranšumą.

Lietuvos čempionai daug geriau pradėjo rungtynes bei iš karto išsiveržė į priekį rezultatu 8:2. Spurto iniciatoriais tapo taiklius tolimus metimus į varžovų krepšį smeigę Edgaras Ulanovas, Artūras Milaknis bei du taškus pridėjęs Joffrey Lauvergne. Pasibaigus pirmajam ketvirčiui žalgiriečiai buvo priekyje 23-16.

Prasidėjus antrajam varžybų kėliniui vaizdas aikštelėje pradėjo keistis. „Žalgiris“ strigo puolime ir po dviejų pirmųjų ketvirčio minučių „Tofas“ jau buvo priekyje – 23:24. Tiesa, po šio varžovų akibrokšto kauniečiai sugebėjo atsitiesti ir susigrąžinti iniciatyvą, o į ilgąją rungtynių pertrauką Kauno krepšininkai išėjo ilsėtis turėdami 9 taškų pranašumą – 39:30.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje tapo panašus į antrojo kėlinio pradžią. „Žalgirio“ ekipos krepšininkai strigo puolime, o varžovai tuo naudojosi bei po truputį tirpdė taškų deficitą. Kiek sėkmingiau sužaidę kėlinio pabaigą kauniečiai lemiamą ketvirtį pasitiko pirmaudami rezultatu 53:48.

Lemiamas rungtynių kėlinys Kauno ekipai buvo tragiškas. Borsos „Tofo“ krepšininkai sugebėjo pademonstruoti puikią gynybą bei puolimą, o to rezultatas – 16:0 laimėta atkarpa bei persvertas rezultatas – 53:64. Tik sužaidus pirmąsias 7 minutes „Žalgiris“ sugebėjo pelnyti savo pirmuosius taškus, o ketvirtį baigė savo sąskaitoje turėdami vos keturis pelnytus taškus per kėlinį ir pralaimėtas dar vienas rungtynes rezultatu 57:71.

Primename, kad Lietuvos čempionai iki šiol pralaimėjo visas keturias žaistas draugiškas rungtynes, iš jų antras „Gloria Cup“ turnyre. Antradienį kauniečiai antrą kartą šiame pasiruošimo cikle nusileido „Lokomotiv“ ekipai, kuriai praeitame sezone atstovavo M.Kalnietis. Pastarasis buvo privertas praleisti šio vakaro varžybas dėl jaučiamų Achilo sausgyslės skaumų.