Po krepšiais dominavęs „Neptūnas“ savo aikštėje „Vytautui“ nepaliko jokių vilčių

Lkl.lt

Nė karto neprametęs Simas Galdikas sužaidė geriausias sezono ir vienas geriausių karjeros rungtynių bei „Betsafe-LKL“ pirmenybėse atvedė Klaipėdos „Neptūną“ (14-3) į septintąją pergalę iš eilės.

Antrojoje turnyrinės lentelės vietoje įsitvirtinę Kazio Maksvyčio auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje 104:83 (26:23, 27:21, 26:21, 25:18) sutriuškino Prienų Birštono „Vytautą“ (4-12).

Aštuoniese žaidę „Vytauto“ krepšininkai vertėsi be pagrindinio savo priekinės linijos žaidėjo Egidijaus Dimšos, kuriam neseniai buvo atlikta riešo operacija. Didele varžovų netektimi pasinaudoję klaipėdiečiai daugiausiai problemų jiems padarė būtent po krepšiais.

Aukštaūgiams didžiąją žaidimo puolime dalį patikėję ir kovą dėl atšokusių kamuolių 43:31 laimėję šeimininkai į priekį pabėgo antrajame kėlinyje, kai spurtas 13:2 leido jiems pirmauti prieš nukraujavusius varžovus 47:31.

Tomas Dimša prieš ilgąją pertrauką dar buvo sumažinęs svečių atsilikimą iki vienženklio skaičiaus (44:53), tačiau trečiojo kėlinio pradžioje tritaškiais prapliupę klaipėdiečiai įgijo rekordinį pranašumą 71:50.

Per likusį susitikimo laiką prieniškiams sugrąžinti intrigos nebepavyko. Šansą pasireikšti ir jaunimui suteikęs „Neptūnas“ užtikrintai laikė žaidimo vadžias savo rankose iki pat finalinės sirenos.

Rezultatyviausi žaidėjai:

Neptūnas“: Simas Galdikas 18 (9/9 metimai), Laimonas Kisielius 15, Jerry Johnsonas 14, Edgaras Želionis 13.

Vytautas“: Edvinas Šeškus ir Martynas Linkevičius po 18, Tomas Dimša 17, Regimantas Miniotas 15 (8 atk. kam.).