Pratęsime teisingų sprendimų neradę „AX Armani“ krepšininkai atsidūrė per žingsnį nuo sezono pabaigos

Italijoje rungtyniaujantis lietuvis su komandos draugais susikomplikavo savo padėtį ir yra per vieną pralaimėjimą nuo iškritimo pusfinalyje. Mindaugas Kuzminskas su Milano "AX Armani" ekipa pralaimėjo ir antrąsias rungtynes rezultatu 101:112 (21:20, 32:32, 28:18, 14:24, 6:17) prieš anksčiau Eurolygoje rungtyniavusią Sasario „Banco Di Sardegna“ komandą.

Rungtynės pirmus du kėlinius klostėsi atkakliai, taškas į tašką. Tiesa po ilgosios pertraukos namie žaidžiantys "dizainerių" krepšininkai išsiveržė į priekį dviženkliu skirtumu. Visgi ketvirtasis kėlinys susiklostė prastai ir teko žaisti pratęsimą. Jame Sasario krepšininkai pasirodė žymiai geriau ir iškovojo jau antrą pergalę serijoje.

Mindaugas Kuzminskas žaidė tik 9 minutes ir pelnė 4 taškus (2/4 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), jis taip pat atkovojo 2 kamuolius, tačiau sykį prasižengė ir surinko 1 naudingumo balą.

Rezultatyviausias komandoje buvo M. Jamesas su 32 taškais.

Nugalėtojų gretose 29 taškus surinko A. Polanara.

Serijos rezultatas 0:2.