Slovėnai atranką į olimpines žaidynes pradėjo sutriuškindami Angolą

Atranką į Tokijo olimpines žaidynes pradėjo ir Slovėnijos nacionalinė rinktinė. Aleksanderio Sekuličiaus auklėtiniai su ryškiausia savo ekipos žvaigžde Luka Dončičiumi 118:68 (33:9, 31:21, 26:14, 28:24) pervažiavo Angolos rinktinę ir iškovojo pirmąją pergalę B2 grupėje.

Slovėnai jau nuo pat pirmųjų rungtynių minučių aikštelėje absoliučiai dominavo ir spurtavo 13:0. Slovėnai vien pirmajame kėlinyje pataikė 11 metimų iš 18, o prieš antrąjį kėlinį turėjo 24 taškų pranašumą. Slovėnijos rinktinė antrajame kėlinyje ir toliau atakavo iš toli bei pataikė 6 tolimus metimus, o pranašumas išaugo iki 34.

Po ilgosios pertraukos Slovėnijos rinktinės žaidimo braižas nesikeitė. Slovėnai ir toliau stengėsi atakuoti tolimais metimais bei per trečiąjį kėlinį įsmeigė dar 5 tritaškius. Ketvirtajame ketvirtyje slovėnai pranašumą padidino iki 50 taškų bei šventė lengvą pergalę.

Slovėnų gretose labiausiai išsiskyrė Luka Dončičius, kuris per 17 žaidimo minučių surinko 13 taškų (1/5 trit., 3/3 dvit., 4/5 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviausiai pasirodė Zoranas Dragičius, kuris į Angolos krepšį per 22 minutes sumetė 16 taškų (1/5 trit., 4/8 dvit., 5/8 baud.) ir atkovojo 3 kamuolius.

Angolos ekipoje labiausiai išsiskyrė Yanickas Moreira, kuris per 22 minutes pelnė 15 taškų (1/2 trit., 4/15 dvit., 4/4 baud.) ir atkovojo 6 kamuolius.