Priekinės linijos vedamas „Neptūnas“ susitvarkė su „Dzūkija“

lkl.lt

Užtikrintai visų rungtynių metu prieš Alytaus „Dzūkiją“ (5/8) pirmavęs Klaipėdos „Neptūnas“ (11/2) įsirašė dar vieną pergalę „Betsafe–LKL“ pirmenybėse ir toliau kvėpuoja į nugarą čempionato lyderiui – Kauno „Žalgiriui“.

Gyčio Masiulio ir Jerai Granto vedama uostamiesčio ekipa įtikinamai 89:67 (27:21; 25:22; 18:11; 19:13) susitvarkė su dzūkais, kurių neišgelbėjo ir geriausias sezono rungtynes sužaidęs Artūras Jomantas.

Aukštaūgių vedamas „Neptūnas“ jau po pirmųjų 10 minučių turėjo šešių taškų persvarą (27:21). Nors alytiškiai vienu metu buvo išlyginę rezultatą (38:38), gerai ketvirtį užbaigęs „Neptūnas“ į ilgąją pertrauką išėjo turėdamas 9 taškų pranašumą – 52:43.

Nors „Neptūnui“ sunkiai sekėsi pabėgti nuo varžovų trečiajame kėlinyje, tačiau atkarpa 14:4 ketvirčio pabaigoje leido aikštės šeimininkams turėti saugų pranašumą prieš lemiamas 10 minučių – 70:54.

Ketvirtajame kėlinyje „Dzūkijai“ intrigos atkurti nebepavyko, o G. Masiulio vedamas „Neptūnas“ padidino savo pranašumą ir įtvirtino savo pergalę.